Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna
09.05.2021

  1. W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek 13.05 święto św. Marii Dominiki Mazzarello, dziewicy, współzałożycielki Córek Maryi Wspomożycielki Wiernych (salezjanek); w piątek 14.05 święto św. Macieja, apostoła; w sobotę 15.05 rozpoczniemy nowennę przed uroczystością NMP Wspomożenia Wiernych.
  2. Od poniedziałku do środy przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące, czyli tzw. dni krzyżowe. Po Mszy Św. wieczornej udamy się w poniedziałek do krzyża Zagórskiego, we wtorek do krzyża na rogu ul. Kolejowej i Nowej, a w środę do krzyża misyjnego. W te dni Litanię Loretańską odśpiewamy w czasie procesji.
  3. Nabożeństwa majowe są odprawiane w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 1730.
  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się we wtorek 11.05 o godz. 1930 w formie on-line na platformie Google Meet. Link do rozmowy wideo: https://meet.google.com/igu-imcz-pso
  5. Apelujemy o zachowywanie przepisów dotyczących ilości wiernych przebywających w kościele (25 osób) i kaplicy cmentarnej (7 osób), dystansu społecznego, dezynfekcji dłoni oraz używania maseczek.
  6. W Krakowie zostanie odprawionych 30 Mszy Św.  gregoriańskich: we wrześniu za śp. Irenę Borowiec, a w październiku za śp. Jana Korola.

Podziel się tym wpisem: