Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Wielkiego Postu
19.03.2023

  1. W poniedziałek 20.03 obchodzimy w Kościele uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. 
  2. W sobotę 25.03 obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest także przeżywany jako Dzień Świętości Życia. W związku z tym na Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się ceremonia złożenia przyrzeczeń Duchowej Adopcji dzieci zagrożonych zabiciem w łonie matki. Osoby chętne do podjęcia tego zobowiązania proszone są o zabranie deklaracji znajdujących się przy wyjściu z kościoła i przyniesienie ich wypełnionych w sobotę na Mszę św. wieczorną. Diecezjalne obchody Dnia Świętości Życia, odbędą się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie o godz. 12.00. Szczegóły na plakacie w gablocie.  
  3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 16.15 i po Mszy św. wieczornej oraz na nabożeństwa Gorzkich Żali wraz z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.00 
  4. W zakrystii u s. Barbary są do nabycia baranki wielkanocne oraz paschaliki.  
  5. Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie na os. Piastów 34 serdecznie zaprasza kandydatów i rodziców na Dzień Otwarty w sobotę 25.03. Więcej informacji na stronie internetowej szkoły salezjanie.com, plakatach i ulotkach. 

Podziel się tym wpisem: