Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Adwentu
04..2022

 1. Dziś:
  *  Swoje imieniny obchodzi s. Barbara, nasza zakrystianka, której składamy serdeczne życzenia zdrowia i obfitości łask Bożych.
  *  przed kościołem są zbierane datki do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie
  *  rozpoczynamy modlitwę dziesiątką różańca za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych, którą będziemy odmawiać w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 1100.
  *  Dom Pełen Kultury w Staniątkach zaprasza o godz. 1830 (zmiana godziny!) na III Spotkanie z Historią.
 2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek 5.12 wspomnienie bł. Filipa Rinaldi, prezbitera, trzeciego następcy św. Jana Bosko; w środę 7.12 wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła; w czwartek 8.12 uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, po Mszy św. wieczornej tradycyjnie spalimy listy napisane do Maryi Niepokalanej.
 3. Wszystkich serdecznie zapraszamy na Roraty, które odprawiamy w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1800.
 4. Spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania z klasy 7. odbędzie się w poniedziałek 5.12 o godz. 1700 u Sióstr Służebniczek. Prosimy, wziąć indeksy i być przy wejściu 10 minut wcześniej.
 5. W soboty i niedziele 10 i 11.12 oraz 17 i 18.12 po Mszach św. przy kościele odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczestników oratorium, kalendarzy i pierniczków, z którego dochód przeznaczony będzie na działalność grup dziecięcych i młodzieżowych z naszej parafii.
 6. Już teraz informujemy, że z Wizytą Duszpasterską, udamy się podobnie jak w ostatnich latach, do rodzin, które nas zaproszą. Rodziny, które pragną zaprosić kapłana z Kolędą proszone są, aby to zgłosić w kancelarii parafialnej, zakrystii lub mailem na adres [email protected] do niedzieli 18.12 włącznie. Przy zgłoszeniu należy podać nazwisko, ulicę, nr domu oraz nr telefonu.
 7. Spowiedź przedświąteczna w naszym kościele będzie w tym roku w piątek 16.12.
 8. W zakrystii u s. Barbary są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny oraz opłatki.

Podziel się tym wpisem: