Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Wielkanocna
14.04.2024 

  1. Spotkanie Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 15 kwietnia o 19.00 na plebanii.
  2. We wtorek 16 kwietnia o godzinie 19.00 na plebanii spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  3. W przyszłą niedzielę 21 kwietnia Mszy świętej imieninowej o godz. 11.00 przewodniczyć będzie ks. Marek Dąbek. Czcigodnemu solenizantowi już dziś wypraszamy Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki w codziennej posłudze kapłańskiej.
  4. Również w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach świętych, uczniowie ze szkoły w Zagórzu przeprowadzą kwestę na rzecz Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie, w ramach akcji Pola Nadziei. Otwórzmy serca dla tych, którzy odchodząc z tego świata bardzo potrzebują naszej pomocy.
  5. Zatrudniono 2 osoby do sprzątania kościoła. W związku z tym w każdą drugą niedzielę miesiąca (dzisiaj) przeprowadzona będzie zbiórka do puszek. Dochód z tej zbiórki przeznaczony będzie na środki czystości, pensje dla osób sprzątających, oraz na wystrój kościoła, kwiaty itp. Nasza ofiara niech będzie wyrazem troski o porządek i godny wystrój naszej świątyni. Ewentualna nadwyżka finansowa będzie przekazana na potrzeby Ośrodka Duszpasterskiego.

Podziel się tym wpisem: