Wyniki wyszukiwania dla:

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Matki Bożej Bolesnej
19.09.2021

 

 1. Dziś ze względu na odpust nie ma Mszy Św. na cmentarzu ani wieczornych nieszporów.
 2. Wyrażamy ogromną wdzięczność pani Monice oraz panom: Pawłowi, Wojciechowi, Andrzejowi, Stanisławowi, Kazimierzowi, Krzysztofowi i Wojciechowi, którzy podjęli się trudu wysprzątania terenu wokół kościoła. Dziękujemy też LKS Czarni za użyczenie sprzętu. Bóg zapłać!
 3. W zeszłą niedzielę Rada Duszpasterska zebrała na rzecz naszego Ośrodka Duszpasterskiego kwotę 13 900 zł. Bóg zapłać za hojność wszystkim ofiarodawcom! Bardzo dziękujemy też nowej Radzie Duszpasterskiej za przeprowadzenie tej zbiórki oraz za darowizny wpłacone na nasze konto.
 4. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek 20.09 wspomnienie świętych Męczenników Koreańskich; we wtorek 21.09 święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty; w środę 22.09 wspomnienie bł. Józefa Calasanza, prezbitera i Towarzyszy, męczenników, salezjanów; w czwartek 23.09 wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny, prezbitera; w piątek 24.09 miesięcznie wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
 5. Zapraszamy na spotkania w kościele:
  *   młodzież, która pragnie przystąpić w przyszłym roku do bierzmowania wraz ze swoimi rodzicami we wtorek 21.09 o godz. 1800.
  *   rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. w czwartek 23.09 o godz. 1830.
 6. W sobotę 25.09 odbędzie się XII Pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik. Serdecznie zachęcamy Zelatorów i członków Róż Różańcowych do wzięcia udziału. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 7. W przyszłą niedzielę 26.09 obchodzić będziemy Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcamy do objęcia modlitwą młodych naszej parafii i diecezji oraz ich duszpasterzy. Po każdej Mszy Św. będzie też możliwość złożenia ofiary, która zostanie przeznaczona na inicjatywy podejmowane przez młodzież naszej parafii i dekanatu.
 8. W Krakowie w listopadzie zostanie odprawionych 30 Mszy Św. gregoriańskich za śp. Martę Hytroś.

Podziel się tym wpisem: