Ogłoszenia duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu
18.02.2018

  1.    W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 1615 dzieci oraz po mszy św. o 1800 młodzież i dorosłych. Natomiast w każdą niedzielę zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali wraz z kazaniem pasyjnym o godzinie 1700. Przez wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godzinie 600 są śpiewane godzinki o Męce Pańskiej. Rekolekcje Wielkopostne przeżywać będziemy w tym roku od 11 do 14.03. Już teraz prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na te wyjątkowe dni odnowy duchowej.
  2.    W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek 22.02 święto Katedry św. Piotra, Apostoła; a w sobotę 24.02 miesięczne wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych.
  3.    Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia zimowiska Zima bez Facebooka. W sposób szczególny dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Niepołomice, Pani Kierownik Domu Kultury w Zagórzu,  Kole Gospodyń Wiejskich z Zagórza, Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Zagórzu, dorosłym i młodym opiekunom.
  4.    Dom Kultury w Staniątkach zaprasza wszystkie dzieci na trzy dni ferii w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 900 do 1400. W programie gra terenowa, warsztaty kulinarne i plastyczne. Możliwość zapisu w dniu zajęć.
  5.    Zapraszamy osoby w niesakramentalnych związkach małżeńskich na dedykowane im Rekolekcje Wielkopostne. Szczegóły na plakacie w gablocie.Podpis