Ogłoszenia duszpasterskie

 II Niedziela Zwykła
19.01.2020

  1. W dniu dzisiejszym fundacja Pomóc więcej zbiera datki na rehabilitację 9. letniego Adasia Dobrowolskiego z Czarnochowic.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek 21.01 wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, tego dnia rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Św. Jana Bosko; w piątek 24.01 święto św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, patrona Zgromadzenia Salezjańskiego; w sobotę 25.01 święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  3. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w poniedziałek 20.01 o godz. 1830 w kościele.
  4. Serdecznie zapraszamy wszystkich Zelatorów oraz członkinie i członków Róż Różańcowych na spotkanie opłatkowe w sobotę 25.01 o godz. 1530. Spotkanie rozpocznie się w kościele Mszą Św., po której nastąpi wspólne kolędowanie wraz z życzeniami, w czasie których podzielimy się opłatkiem.
  5. W przyszłą niedzielę 26.01 Zespół Kolędowy LKS Czarni, zaprasza na koncert staropolskich pastorałek o godz. 1030 i bezpośrednio po nim na mszę św. o godz. 1100, która zostanie odprawiona w intencji ofiarodawców tegorocznej Kolędy.
  6. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Wszystkim parafianom bardzo serdecznie dziękujemy za gościnne przyjęcie, wspólną modlitwę, przeprowadzone rozmowy, jak i złożone przy tej okazji ofiary. Gdyby ktoś był nieobecny w czasie wizyty duszpasterskiej, a pragnął przyjąć księdza po kolędzie prosimy, aby to zgłosić na plebanii.
  7. W najbliższym czasie w Krakowie zostaną odprawione Msze Św. za śp. Krystynę Lewińską (15) i śp. Piotra Szczudło (12).

Podpis