Kolęda Misyjna – plan (2016)


kolm-1-2

 

 

 

 

 

 

 

Grupa II TRASA 1 (Ul. Kard. Wyszyńskiego, Mokra, Wodociągowa, Na Błonie, Na Górne)

 

OPIEKUN: EWA GUZY

  1. Damian Lebiest
  2. Dawid Stachura
  3. Kamil Rys
  4. Julia Janas
  5. Karolina Czepiel
  6. Ola Czepiel

 

Grupa I TRASA 2 (Ul . Cmentarna, Piaskowa – do rozwidlenia, prawa strona Szkolnej do muru, Klasztorna)

 

OPIEKUN: RAFAŁ KLIMA, ŁUKASZ SKRZYPEK, KRZYSZTOF KURZEJA

  1. Weronika Skrzypek
  2. Karolina Skrzypek
  3. Zosia Klima
  4. Ania Bobowski
  5. Piotr Nosal
  6. Michał Nosal
  7. Darek Tekielski
  8. Julka Kurzeja

 

GRUPA XI TRASA 3 ( Ul. Kolejowa, Nowa, Jana Pawła II- koło figurki w stronę pkp)

 

OPIEKUN: KONRAD JANAS

  1. Arek Gliński
  2. Darek Cichy
  3. Mariusz Rys
  4. Marcin Piszczek
  5. Dominik Dubas
  6. Karol Krzemień

 

GRUPA X TRASA: 4 (Droga Królewska, Część ul. Kardynała Wyszyńskiego – za mostkiem, część ul. Jana Pawła II – do mostka.

OPIEKUN: P. IRENA KARCZ, P. ELA GUZY

  1. Daria Stefańska
  2. Paulina Stefańska
  3. Agata Kubik
  4. Basia Kubik
  5. Marysia Tekielska
  6. Natalia Smoleń
  7. Oliwka Piwowarczyk
  8. Wiktor Bobowski

 

GRUPA XII, XIII, XIV TRASA 5 (Józefa Piłsudskiego- od p. Chwastek, Krótka, Kręta, Mostowa

OPIEKUN: ANETA BIAŁOŻYT, S. MONIKA, ASIA BEDANRCZYK, S. JADZIA

„PRZEDSZKOLAKI – DRUŻYNA JEZUSA”

 

GRUPA V TRASA 6 (UL. Św. Wojciecha, Parkowa, Benedyktyńska, Szkolna – do ss. Służebniczek, Zielona, Kwiatowa

OPIEKUN: SABINA CICHY, P. ROZALIA KLIMA

DZIECI Z KLASY „O”

 

GRUPA VI TRASA 7(ul. Za torami, Na przystanek, Staniątecka, Świerkowa, Wiejska, Jodłowa, Podborska)

OPIEKUN: ELWIRA SIEPRAWSKA

  1. Sieprawski Grzegorz
  2. Sieprawska Wiktoria
  3. Konrad i Anna Kaczmarczyk
  4. Julia i Maja Kaczmarczyk
  5. Oliwia Włodarz
  6. Marcel Włodarz

 

GRUPA IX TRASA 8 ( Zagórze- od Staniątek, po szkołę)

OPIEKUN: ŁUKASZ JASTRZĘBSKI

 

  1. Agata Radwańska
  2. Dominika Kołos
  3. Kamil Pawlak
  4. Bednarczyk

 

GRUPA VIII TRASA 9 (Zagórze- od szkoły jedna strona)

OPIEKUN: AGATA LIMANÓWKA

  1. Joasia Wdaniec
  2. Karol Limanówka
  3. Ola Chojnacka
  4. Oliwka Limanówka
  5. Stefan Fiołek
  6. Piotr Raźny

 

GRUPA III TRASA 10 (część ul. Jana Pawła II- OD MOSTKU, Biały Ogród, Ogrodowa, Górne, Wąska, Górzysta)

OPIEKUN: TOMASZ SMOLEŃ

  1. Filip Więsek
  2. Magda Krzemień
  3. Grzegorz Wdaniec
  4. Gabrysia Waś

 

GRUPA VII TRASA 11 (Słoneczna, Leśna)

OPIEKUN: MICHAŁ ŁACH

  1. Sylwia Radwańska
  2. Gabrysia Marecik
  3. Ola Szewczyk
  4. Marcelina Szewczyk
  5. Izabela Szewczyk
  6. Wiktoria Bera
  7. Iga Bera

 

GRUPA IV TRASA 12 ( Zagórze – od szkoły, druga strona)

OPIEKUN: ANNA FILIPOWSKA

  1. Zuzanna Pyrz
  2. Angelika Klima
  3. Joanna Kielar- Ostrowska
  4. Emilia Smoleń

 

GRUPA XV TRASA 13 (PODLASKA)

OPIEKUN GRUPY: ANNA HYTROŚ