Rozkład wizyty duszpasterskiej 2017

30 grudnia Sobota

  1. ul. Piaskowa , Szkolna od państwa Ziobro do ul Klasztorna do państwa Kałka
    (Ministranci): Jakub Pawlak Piotr Boćwiński
  2. ul Kolejowa od Państwa Ciastoń do państwa Waś
    (Ministranci): Rys Kamil Stachura Dawid
  3. ul. Kolejowa od państwa Zaręba do państwa Marecik / Szeląg
    (Ministranci): Szymon Sonik Łukasz Stachura

 

2  stycznia WTOREK

  1. ul. Leśna od państwa Pietrzyk do ul.Słonecznej do państwa Kozynackich (712)
    (Ministranci): Gliński Arkadiusz Zabzdyr Patryk
  2. ul Leśna państwa Kuklicz do Szeląg (441)
    (Ministranci): Barnaś Kamil    Bartosz Krzysztofek
  3. ul. Podborska od państwa Boćwińskich do państwa Łach/Chyra
    (Ministranci): Pawlak Kamil Piszczek Marcin

3 stycznia ŚRODA

  1. ul. Podborze północ od państwa Grochot (253) do państwa Palich (696)
    (Ministranci): Lebiest Damian Michał Wszołek
  1. ul Jodłowa do Państwa Bera (263) do ul.Świerkowa od państwa Jagła i Stefańskich 250,251 do państwa Tekielskich (383)
    (Ministranci): Tekielski Dariusz Dubas Krystian

 

4 stycznia CZWARTEK

  1. ul Piłsudskiego od państwa Urban do pani Moździerz
    (Ministranci): Szymon Nowak Maksymilian Klima
  1. ul. Piłsudskiego od państwa Ropa do państwa Książek
    (Ministranci): Damian Lebiest Michał Wszołek


5 stycznia PIĄTEK

  1.  ul. Górna oraz ul. Jana Pawła II od Zaręba (nr 49), do państwa Pieróg, Czaplak (128B) Palonek
    (Ministranci): Iwański Jakub   Michał Słowikowski

 

8 stycznia PONIEDZIAŁEK

  1. ul Podlaska od państwa Gąsłowskich do państwa Hajduk
    (Ministranci): Sonik Szymon Stachura  Łukasz
  2. ul. Jana Pawła II do p. Jana Tureckiego do ul. Ogrodowej od państwa Jurkiewicz
    (Ministranci): Wdaniec Grzegorz Bałucki Karol
  3. ul. Kolejowa od państwa Gołębskich do państwa Siwek i ul. Nowa od państwa Dymara do państwa Szeląg
    (Ministranci): Iwański Jakub Michał Sławikowski


9 Stycznia WTOREK

  1. 1.ul. Piaskowa  od państwa Wyczesany do ul. Cmentarna do państwa Góreckich,
    (Ministranci): Damian Lebiest  Wszołek Michał
  2. ul. Jana Pawła II od państwa Wałach/Niewiadomski (nr 170) do państwa Gucwa
    (Ministranci): Wdaniec Grzegorz Karol Bałucki
  3. ul Jana Pawła II od państwa Juszczyk do państwa Więsek
    (Ministranci): Tekielski Darek Krystian Dubas


10 Stycznia  ŚRODA

  1. 1.ul. Benedyktyńska  od pani Juszczyk i ul. Szkolna od państwa Janas do Puścizna (państwo Ślęczek i Grochot) oraz ul. Św. Wojciecha obie strony, od państwa Rys
    (Ministranci): Damian Lebiest   Michał Wszołek
  2. ul Ogrodowa od państwa Hytroś , ul. Wąska i ul. Podlaska do państwa
    (Ministranci): Rys Kamil Stachura Dawid

11 stycznia CZWARTEK

  1. ul Szkolna od państwa Tureckich i Domy Nauczyciela do państwa Kiełbania
    (Ministranci): Szymon Nowak   Maksymilian Klima

  2. ul. Górzysta ta od państwa Szybińskich/Smyrak i ul Jana Pawła II do państwa Czaplak 292
    (Ministranci): Pieprzyca Kacper Lebiest Mikołaj

  3. Biały Ogród od państwa Taborskich i ul Jana Pawła II do państwa Korol
    (Ministranci): Pawlak Kamil  Piszczek Marcin

 

12 stycznia PIĄTEK

  1. ul. Piłsudskiego od pana Antoniego Chytrosia do ul.Szkolna państwa Kwinta
    (Ministranci): Barnaś Kamil  Bartosz Krzysztofek

  2. ul. Droga Królewska od państwa Piszczek do państwa Kilian
    (Ministranci): Iwański Jakub Michał Slawikowski
  3. ul. kard. Wyszyńskiego od państwa Miś , ul. Mokra i Sportowa oraz Wodociągowa do państwa Szeląg
    (Ministranci): Kamil Pawlak Marcin Piszczek

13 stycznia SOBOTA

  1. od ul. Jana Pawła II od państwa Wójcik i ul. Droga Królewska do Winnicy i do państwa Kawalec/Operacz
    (Ministranci): Tekielski Dariusz  Krystian Dubas
  2. ul. Droga Królewska, Od państwa Łach do państwa Piotrowskich
    (Ministranci): Jakub Pawlak Piotr Boćwiński
  3. ul. Podcegielnia od państwa Tyliba do państwa Bąk
    (Ministranci): Szymon Sonik Łukasz Stachura

15 stycznia PONIEDZIAŁEK

  1. ul. Parkowa, domy przy plebanii, od państwa Mączka, ul. Kard. Wyszyńskiego nr , 863 i 462 i ul. Zielona obie strony od państwa Kurela do państwa Podoleckich/Łaciak
    (Ministranci): Pieprzyca Kacper  Lebiest Mikołaj
  2. ul. Na Górne od państwa Serwin (881) do ul. Kwiatowa do państwa Nowak(47)
    (Ministranci): Szymon Nowak Maksymilian Klima
  3. ul. Mostowa, i Piłsudskiego i Kręta , od państwa Szewczyk do państwa Kaim
    (Ministranci): Świerczek Konrad Szymon Czajkowski

16 stycznia WTOREK

  1. STANIĄTKI ul. Cmentarna do państwa Sumara do ul. Klasztornej do państwa Sandeckich
    (Ministranci): Wdaniec Grzegorz Bałucki Karol
  2. ZAGÓRZE od państwa Korta do państwa Smoleń
    (Ministranci): Tekielski Darek Dubas Krystian
  3. ZAGÓRZE od państwa Bryńskich do państwa Lewińskich
    (Ministranci): Bobowski Wktor Igor Żak

 

ZAGORZE 17 stycznia ŚRODA

  1. od państwa Sadko do państwa Świerk
    (Ministranci): Pieprzyca Kacper Lebiest|Mikołaj
  2. osiedle Panorama Zagórska
    (Ministranci): Barnaś Kamil Krzysztofek  Bartosz

ZAGÓRZE 18 stycznia CZWARTEK

  1. od państwa Wdaniec po obu stronach drogi do państwa Leśniak
    (Ministranci): Gliński Arkadiusz Patryk Zabzdyr
  2. od państwa Więsek do państwa Pawlik
    (Ministranci): Radwański Maciej  Filip Więsek
  1. od państwa Juszczyk do państwa Czuraj
    (Ministranci): Jakub Pawlak Piotr Boćwiński

ZAGÓRZE 19 stycznia PIĄTEK

  1. Grochotowiec i Jeruzal od mieszkań za Domem Kultury do państwa Zielińskich
    (Ministranci): Radwański Maciej Więsek Filip
  2. od państwa Kowalskich do państwa Mikurda
    (Ministranci): Bobowski Wiktor Igor Żak
  3. byłe budynki POHZ od państwa Limanówka do państwa Chyrc
    (Ministranci): Świerczek Konrad Szymon Czajkowski

20 stycznia SOBOTA

  1. ul Piaskowa od Państwa Klima do Ziąbka
    (Ministranci): Rys  Kamil Stachura Dawid
  2. ul Na Błonie od Państwa Czaplak do ul. Kardynała Wyszyńskiego , do państwa Kamusińskich 504
    (Ministranci): Gliński Arkadiusz Zabzdyr Patryk
  3. ul. Pożarnicza od państwa Pater do ul. Za Torem do państwa Grochot